عکس محمد هند

عکس های جدید فیلم محمد رضا گلزار در هند
دو بازیگر سرشناس هندی به فیلم سینمایی «سلام بمبئی» پیوستند.

عکس های جدید فیلم محمد رضا گلزار در هندm5nijowtaa1hkoxfl9zr  xxnru72rh9942zr0fxm

پس از حضور «دیا میرزا» و «گلشن گروور» بدمن معروف سینمای هند در پروژه سینمایی «سلام بمئبی»، «پونا مدیلون» و«دالیپ تاهیل» از دیگر بازیگران مطرح سینمای بالیوود نیز به اولین اثر مشترک سینمایی هند و ایران به کارگردانی قربان محمدپور پیوستند.

«پونامدیلون» و «دالیپ تاهیل» نقش مادر و پدر «دیا میرزا» در فیلم «سلام بمئبی» را ایفا می‌کنند. این دو چهره هندی، در کارنامه کاری‌شان، نقش‌هایی را بازی کرده‌اند که بابت آن‌ها جوایز بین‌المللی هم کسب کرده‌اند؛ ضمن آنکه «تاهیل» علاوه بر حضور موفق در سینمای بالیوود، تجربه بازی در هالیوود را نیز دارد.um1qsazu8aw7hn8m79h9

تا کنون ۳۰ درصد از فیلمبرداری پروژه سینمایی «سلام بمئبی» به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی سپری شده که محمدرضا گلزار، دیا میرزا و گلشن گروور جلو دوربین حسن پویا بازی کرده‌اند.

«سلام بمئبی» ملودرامی عاشقانه است و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.

بازیگران ایرانی این فیلم محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری و بهروز چاهل هستند.

گرداوری:ایران استایل

The post عکس های جدید فیلم محمد رضا گلزار در هند appeared first on مجله اینترنتی ایران استایل | پورتال خبری و سبک زندگی.

عکس

آگهی استخدام