مردی مثل شده‌

مردی که اعتراف کرد مثل دختران دم بخت شده‌
دو سالی است که کار دیگری نکرده‌ام. این را هم باید بگویم بازیگری علاوه بر علاقه من، منبع درآمد و راه امرار معاش من نیز محسوب می‌شود اما در چند وقت اخیر فقط از جیب خورده‌ام

مردی که اعتراف کرد مثل دختران دم بخت شده‌

0000 (84)
حمیدرضا پگاه گفت: «دو سالی است که در هیچ پروژه ای حضور ندارم و کار نکرده ام، در واقع مانند دختران دم‌بختی شده‌ام که منتظرم کسی به سراغم بیاید و نمی‌دانم چرا این فضا پیش آمده است. »

وی افزود: «این موضوع علاوه بر دلتنگی برای این فضا یک بازیگر را دچار مشکلات وحشتناک دیگری می‌کند که قابل بیان نیست. زمانی با فیلم «معمای پلیسی» در سریال‌ها حضور داشتم البته این اواخر «آقا احسان» که یک ملودرام خانوادگی بود نیز خیلی دیده شد. اما دو سالی است که کار دیگری نکرده‌ام. این را هم باید بگویم بازیگری علاوه بر علاقه من، منبع درآمد و راه امرار معاش من نیز محسوب می‌شود اما در چند وقت اخیر فقط از جیب خورده‌ام.»

حمیدرضا پگاه خاطر نشان کرد: «نمی دانم دلیل این موضوع چیست و باید از تهیه‌کنندگان و کارگردانان علت آن را پرسید اما می‌خواهم یک بار دیگر بر این موضوع تاکید کنم که من از تابستان سال گذشته در هیچ پروژه‌ای حضور نداشتم.»

گرداوری:ایران استایل

The post مردی که اعتراف کرد مثل دختران دم بخت شده‌ appeared first on مجله اینترنتی ایران استایل | پورتال خبری و سبک زندگی.

کیمیا دانلود

پرشین موزیک